Poslední blešák bude v sobotu 7. října

Zveme vás na poslední letošní Blešák na vzduchu! 🌳 Prosíme o přečtení. Hlavně důležitých informací k parkování.
 
Přijďte prodat své nepotřebné věci, přijďte ulovit něco užitečného, co potřebujete nebo co vás okouzlí.
Potkejte u nás sousedy, staré přátele a zajímavé lidi. Užijte si příjemnou atmosféru. K tomu napomůže občerstvení a dobrá káva 😉 Rozložte deku, stolek, stojan a prodejte, co vám doma přebývá.

VSTUPNÉ:

Vstupné na akci je zdarma resp. dobrovolné. U stolu organizátorů najdete pokladničku. Zejm. od prodejců příspěvek velmi uvítáme. Budeme moc rádi váš příspěvek na organizační náklady. Akci pořádáme dobrovolnicky, ve volném čase, s podporou města Kolín a částečně na vlastní náklady.

ORGANIZAČNÍ INFO:

  • Park je přístupný kdykoli
  • Rozbalování stánků od 8:00*
  • Začátek blešáku 8:30
  • Konec blešáku 12:30
*Na začátku akce musíme stav parku a trávníku převzít a nafotit, musí projet kavárna, palačinky, dětský koutek a občas také odpadové auto AVE, proto není možné rozbalovat prodejní místa před 8:00.
Nenechávejte žádné neprodané věci v parku nebo cokoli mimo odpadkové koše.
Tentokrát nebude na blešáku dětský koutek z personálních důvodů.
 

🅿️ PARKOVÁNÍ:

Žádná auta v parku. Parkujte pouze legálně. V ul. Zahradní ❗️❗️neparkujte a nezastavujte před vjezdy rodinných domů. Bude na vás volána městská policie. Klikněte na mapku.

SBÍRKA Z NEPRODANÉHO ZBOŽÍ NA CHARITU:

Jako dříve v minulosti, budete mít i tentokrát možnost zanechat na označeném místě pod stromem své *neprodané věci pro dobrý účel*. 🌳
Bude to pro služby sociální rehabilitace Astra, která pomáhá kombinovaně handicapovaným klientům a pro další sociální aktivity, které provozuje na širokém území Kutnohorska a dalších regionů organizace Dítě a kůň, z.s. – Sdružení pro hipoterapii z Miskovic.
Prosíme zanechte jim ❣️❣️❣️ jen věci, které opravdu ještě mohou někomu sloužit a pomoci. ❣️❣️❣️ Nic poničeného, špinavého apod. Takové neprodané zboží odvezte a vytřiďte do separovaného odpadu.

TVOŘENÍ PRO DĚTI:

Sbírka pomůže organizaci, i vám, abyste nemuseli zboží nosit domů. Ale přáli bychom si, aby jim to, že si pro to o víkendu přijedou sami, dávalo smysl a našli tam takové věci, které mohou distribuovat potřebným. Díky!
Tentokrát na blešák nemůže dorazit dětský koutek Kidztown mateřské centrum Kolín. Užijte si cestování, kamarádi!
😍Ale my se těšíme i tak: Na dílničku od Moniky K., kde bude tvoření pro menší i větší děti, kde bude sádra, textil, přáníčka, barvičky, lepení, kamínky a dřevěné domečky 😁

LOKÁLNĚ A TVOŘIVĚ:


Vítáme místní tvůrce, umělce, podniky a neziskovky – ozvěte se nám.

PODNIKATELÉ:

Pro nás je důležité zachovat komunitní ráz Blešáku na vzduchu.
Náš bleší trh je zaměřen na soukromé osoby, nechceme z něj dělat monstr profi bleší trhy pro podnikatele a překupníky. Pokud chcete prodávat něco, v čem podnikáte, ozvěte se předem, ať se domluvíme: blesaknavzduchu@gmail.com

PROVOZNÍ ŘÁD BLEŠÁKU NA VZDUCHU:

Jste u nás plně na vlastní zodpovědnost – více v provozním řádu, kterým je vázaný každý účastník blešáku.
Moc se na vás těšíme!
Děkujeme městu Kolín za zapůjčení parku a finanční podporu. Děkujeme společnosti Rengl za podporu ve výlepu plakátů. Děkujeme společnosti U&WE Advertising za dlouhodobou pomoc a podporu. Děkujeme Hance, která se zapojila a dobrovolnicky nám pomáhá v den blešáku 😘