Poslední blešák bude v sobotu 7. října

Zveme vás na poslední letošní Blešák na vzduchu! 🌳 Prosíme o přečtení. Hlavně důležitých informací k parkování.
 
Přijďte prodat své nepotřebné věci, přijďte ulovit něco užitečného, co potřebujete nebo co vás okouzlí.
Potkejte u nás sousedy, staré přátele a zajímavé lidi. Užijte si příjemnou atmosféru. K tomu napomůže občerstvení a dobrá káva 😉 Rozložte deku, stolek, stojan a prodejte, co vám doma přebývá.
VSTUPNÉ:
Vstupné na akci je zdarma resp. dobrovolné. U stolu organizátorů najdete pokladničku. Zejm. od prodejců příspěvek velmi uvítáme. Budeme moc rádi váš příspěvek na organizační náklady. Akci pořádáme dobrovolnicky, ve volném čase, s podporou města Kolín a částečně na vlastní náklady.
ORGANIZAČNÍ INFO:
  • Park je přístupný kdykoli
  • Rozbalování stánků od 8:00*
  • Začátek blešáku 8:30
  • Konec blešáku 12:30
*Na začátku akce musíme stav parku a trávníku převzít a nafotit, musí projet kavárna, palačinky, dětský koutek a občas také odpadové auto AVE, proto není možné rozbalovat prodejní místa před 8:00.
Nenechávejte žádné neprodané věci v parku nebo cokoli mimo odpadkové koše.
Tentokrát nebude na blešáku dětský koutek z personálních důvodů.
 
🅿️ PARKOVÁNÍ:
Žádná auta v parku. Parkujte pouze legálně. V ul. Zahradní ❗️❗️neparkujte a nezastavujte před vjezdy rodinných domů. Bude na vás volána městská policie. Klikněte na mapku.
LOKÁLNĚ A TVOŘIVĚ:
Vítáme místní tvůrce, umělce, podniky a neziskovky – ozvěte se nám.
PODNIKATELÉ:
Pro nás je důležité zachovat komunitní ráz Blešáku na vzduchu.
Náš bleší trh je zaměřen na soukromé osoby, nechceme z něj dělat monstr profi bleší trhy pro podnikatele a překupníky. Pokud chcete prodávat něco, v čem podnikáte, ozvěte se předem, ať se domluvíme: blesaknavzduchu@gmail.com
PROVOZNÍ ŘÁD BLEŠÁKU NA VZDUCHU:
Jste u nás plně na vlastní zodpovědnost – více v provozním řádu, kterým je vázaný každý účastník blešáku.
Moc se na vás těšíme!
Děkujeme městu Kolín za zapůjčení parku a finanční podporu. Děkujeme společnosti Rengl za podporu ve výlepu plakátů. Děkujeme společnosti U&WE Advertising za dlouhodobou pomoc a podporu. Děkujeme Hance, která se zapojila a dobrovolnicky nám pomáhá v den blešáku 😘