Naši partneři

Děkujeme za spolupráci:

 

Město Kolín

Tady žijeme. Od roku 2017 nás podporuje formou dotace a pomáhá s významnou částí našich nákladů. Zapůjčuje nám park Komenského.

→  Apoštolská církev Kolín a Mateřské centrum Kidztown Kolín

Skvělí a milí lidé! Pravidelně zajišťují skvělou kávu a dětský koutek s odborným personálem.

Výtěžek z kávy prodané u stánku Církve Kolín podporuje pekárny v Severní Korei, které poskytují chleba a sojové mléko chudým dětem.

Rengl

Plakátovací plochy po celé ČR. Od roku 2017 nám poskytuje slevy na výlepy plakátů. Doporučujeme z naší vlastní zkušenosti trvající 17 let.

→  U&WE Advertising

Specialisté na produktový marketing a retail. Od roku 2017 nám vyrábí tiskoviny za sponzorskou cenu. Doporučujeme, když potřebujete grafiku, tisk, audio & video, balení, distribuci i instalaci.

Proonko

Nadační fond, který je podporovanýz vlastním charitním obchodem sídlícím v Benešově ulici v Kolíně. Stará se o odvoz vašich neprodaných věcí, abyste si je už nemuseli nosit domů. Prodají je pak ve svém obchodě a ze zisku podporují onkologicky nemocné nebo školní třídy.

Farní charita Kolín

Stará se o odvoz vašich neprodaných věcí, abyste si je už nemuseli nosit domů. Stará se o odvoz vašich neprodaných věcí, abyste si je už nemuseli nosit domů. Prodají je pak ve svém Malém obchodě velké pomoci nebo poskytnou jako pomoc v Charitním šatníku.