Jaký byl 25. Blešák na vzduchu?

0
blešáků
0
stánků
0
káv
0
Kč charitě

25. Blešák na vzduchu se i přes lehkou nepřízeň počasí se povedl a máme z něj radost!

1️⃣3️⃣0️⃣Přišlo vás zhruba 130 prodejců – odhodlaných a pozitivně naladěných borců a borkyň, kteří se nenechají občasný deštíkem zastrašit a jdou do toho.

☂️Moc si ceníme, že vy ostatní jste v hojném počtu přišli a podpořili nás dobrou náladou, prodejce svými nákupy a udělali hezkou atmosféru.

💸Lidé si většinou pochvalovali, že se jim dobře obchodovalo a zaznamenaly jsme hodně radosti z tržeb i úlovků.

Ve stánku Církve Kolín jste koupili přibližně 120 káv a díky tomu pošlou dobrovolníci z církve Nadačnímu fondu Nehemia na jeho humanitární projekt zaměřený na děti v Severní Korei 8 948 Kč.

🇵🇪 Naši soukromá sranda-statistika vzdálenosti, odkud k nám kdo záměrně dorazil, trhla dnes rekord, který už se asi nikdy nezmění 😮: Dvě dámy, turistky, jsou z jihoamerického Peru a přišly cíleně na blešák. Kam se hrabe dosavadní rekord – Brno, kdy přátelé Kutnohoráků zabalili nepotřebné věci a přijeli do Kolína prodávat na blešák? 🙂

Děkujeme našim parťákům z Církev Kolín, Kidztown mateřské centrum Kolín, Bistro U Stapu, naší úžasné, energické pomocnici, dobrovolnici Hance Dudu 💚, klukům v žlutých tričkách – pomocníkům z Mela, ops. Také Město Kolín za zapůjčení parku a finanční podporu. A také U&WE Advertising za stálou podporu v tisku.

Podívejte se také na fotogalerii v Kolínském Deníku. Foto Zdeněk Hejduk